Karnar catalog >>>> online view   shkarko. zip Ju lutem zgjidhni një server më të shpejtë të vizitoni faqen tonë të internetit!Vizita server tonë anglisht!Vizita server tonë Kineze!


LED llambë
Model Shiko tjera >>>>>  Normale Led

L.E.D do të thotë Light Emitting Dioda. Një ekran dhe teknologjinë e ndriçimit të përdorur në pothuajse çdo produkt elektrike dhe elektronike në treg, nga një e vogël on /off dritë të readouts dixhital, PUSI, dritat e trafikut dhe ndriçimit rrethues. Led Led ndricimit apo janë përdorur edhe si burim drite në fibrave multimode, miu optik dhe lazer-printers.LEDs klasë janë diodes gjysmëpërçues se zakonisht nxjerr një i vetëm gjatësi vale të lehta kur ngarkuar me energji elektrike. Fillimisht kuq, sot, disa ngjyra mund të gjenerohet në bazë të materialit që është përdorur për këshilla e hetime. Galium alumini indium phosphide (AlInGaP) është përdorur për të kuqe dhe të verdhë. Nitride indium galium (InGaN) është përdorur për të gjelbër dhe blu, si dhe me shtimin e lëndë fosforeshente, për LED Lighting bardhë si.
LED LAMP
The below shapes of LED lamps are usually used in our LED products,and we welcome any customized specifications.
LED llambë
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTDLED llambë
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
ø5mm mushroom tip
LED llambë
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTDLED llambë
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
ø5mm round tip
LED llambë
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTDLED llambë
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
ø5mm concave tip
LED llambë
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTDLED llambë
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
5x5mm flat tip
LED llambë
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTDLED llambë
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
ø3mm round tip
LED llambë
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTDLED llambë
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
ø3mm cylinder shape
LED llambë
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTDLED llambë
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
ø3mm concave tip
LED llambë
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTDLED llambë
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
Customer Design

Model Shiko tjera >>>>>  Normale Led

 
LED SERIES
   LED Wall rondele LEHTA
   LED PAR 64
   LED fluoreshente TUBE
   Neon LED TUBE
   LED LAMP
   LED LEHTA lëndinë
   LED LEHTA Underground
   LEHTA LED POOL
   LED llambë
   LED LEHTA litar
   LED LEHTA dekorative
SERI dekorativ LEHTA
   LEHTA ndrit
   SET Lucky LEHTA
   String Lucky LEHTA
   LEHTA NET
   LEHTA ehull
   SERI formohem TIP
   RUBBER CABLE SERIES
LEHTA SERIES litar
   LEHTA litar 2-5 telave
   SHESHTE LEHTA litar
   Motiv LEHTA litar
   LEHTA ACCESSORIES litar
LEHTA VIRTUALE Reality
   LED kokosit palme LEHTA
   LED LEHTA CHERRY
   LEHTA FIREWORK
   Kokosit palme TREE LEHTA
   Kaktus LEHTA
   LEHTA RRUGOR
Kontrollues, plug, POWER
   Kontrollues
   POWER plug
   POWER SUPPLY
PAKETIMI
 

Karnar in Globalsources.com

Karnar in youtube

Ne mbështesim nën ngarkesë

nga ajri, nga deti

Shipment by UPS ! Shipment by DHL !

Shipment by TNT ! Shipment by EMS !Ne mbështesim më poshtë pagesë

Wire transfer

Pay by Western union !

Pay by Paypal, credit card !


   
 
 
©2005-2010 Karnar   Kontakt   Harta e faqes  Last modified: April 28 2017 01:06:04.

Shqipe  العربية  Gaeilge  Eesti  Беларуская  Български  Íslenska  Polska  فارسی  Afrikaans (Afrikaans)  Dansk
  Deutsch  Русский  Français  Tagalog  Suomen  Alfa kreyòl ayisyen  한글  Nederlandse  Galego  Català  Čeština
  Hrvatska  Latviešu  Lietuviškai  Român  Malti  Bahasa Melayu  Македонски  Norsk  Português  日本語  Svenska
  Српски  Slovenčina  Slovenski  Kiswahili  ไทย  Türkçe  Cymraeg  Українська  Español  עברית  Ελληνικά  Magyar
  Italiano  ייִדיש  हिन्दी  Indonesia  Việt  中文(繁體)  中文(简体)